AKO FUNGUJEME

Čo musí spĺňať každé nami predávané auto?
Čo od nás ku každému autu dostanete?
Aký býva postup, keď si niečo vyberiete?

LEASING

VALÉRIA NAGYOVÁ
+421 907 880 964

Najlepšie je si nechať auto na 3-4 roky. Kúpite si ho cca trojročné, ušetríte asi dve tretiny z novej ceny. Väčšinou si ešte kúpite stále aktuálny, najnovší model. Tri - štyri roky sa na ňom spoľahlivo vozíte lebo ešte stále nie je staré a nekazí sa. Ako šesť - sedem ročné sa dá stále ešte dobre predať, pokiaľ naň dáte pozor.

A presne to, čo za neho dostanete dajte ako akontáciu a to ďalšie splácajte opäť 3-4 roky. Takto budete na tom finančne najlepšie. Budete mať vždy pekné a dobré auto, do ktorého investujete minimum. Na splácanie si zvyknete, v podstate si stále šetríte na nasledujúce auto a nebudete jazdiť na starom a nespoľahlivom. Takéto financovanie vozidla je absolútne najlepšia forma kúpy auta.

Pre nás je najdôležitejšie, aby ste sa k nám vrátili, preto spolupracujeme len s kvalitnými lízingovkami. Ako napríklad Toyota Finančné služby, Tatraleasing, VÚB Leasing a podobné. Dostanete garantovanú výšku splátky, čo je veľmi dôležité. Vôbec nám nerobí problém, ak si financovanie vybavíte sami, avšak zo skúsenosti vieme, že nami ponúkané financovanie rieši asi 90% zákazníkov. Aj keď je mimoriadne kvalitné, vôbec nie je drahé.

Tu si pokojne vypočítajte orientačne splátku, aby ste boli v obraze. Každopádne berte ohľad na to, že výška splátky bude rovnaká počas celej doby splácania. Sami vieme, že o tri roky si za 100 Eur kúpime omnoho menej, ako dnes.

financny

Kalkulačka - Finančný lízing

spotrebny

Kalkulačka - Spotrebný lízing

My Vám garantujeme, že táto výška splátky ktorú Vám táto kalkulačka vypočíta bude maximálna, väčšinou býva stále nižšia. Veľmi radi Vám poskytneme individuálnu výšku splátky. Naša skúsená asistentka Valéria Nagyová (tel.: 0907 880 964, email: info@zsolticars.sk) Vám veľmi rada poskytne "na mieru šitú" ponuku financovania. Pokiaľ budete riešiť auto formou financovania, všetko Vám bude riešiť ona. Neváhajte ju kontaktovať.

Pokiaľ sa rozhodnete pre kúpu formou financovania, toto je najefektívnejší postup:
  • Zavolajte predajcovi, aby ste si dohodli všetko ohľadom auta.
  • Následne pošlite mailom podklady, ktoré si vyžiada od Vás, prípadne od Vašej účtovníčky naša asistenka. Predtým však budete vedieť presnú výšku splátky.
  • Lízing alebo úver, o čo si požiadate sa predschváli. Bude pripravený. Vôbec ku nám nemusíte cestovať, všetko vyriešime mailom a telefonicky.
  • Pricestujete k nám, auto si vyskúšate a prezriete.
  • Pokiaľ je OK, podpisujete zmluvu, platíte akontáciu a idete domov na aute.
  • Pokiaľ si ho nekúpite, ničomu Ste sa nezaväzovali, zmluva sa v podstate ani nevytlačila, pokojne idete domov, nič neplatíte.

POISTENIE

Mgr.ILDIKÓ ČERYOVÁ
+421 907 814 906

Taktiež ako pri financovaní, aj pri poistení dávame dôraz na to, aby ste mali len tie najlepšie podmienky. Nech pri Vašom aute nikdy nerozhodne o 5 eur nižšia cena poistenia, ale dobré podmienky, t.j. tie malé písmenká v poistnej zmluve. Zákonné a havarijné poistenie sa Vám počíta vždy individuálne. Z pätnástich poisťovní, z ktorými spolupracujeme Vám vyberieme na mieru šitú poistku. Dostanete len to najlepšie, čo je momentálne na trhu. A urobíme to na počkanie, máme podpisové právo uzavrieť poistku u nás v kancelárii, v každej poisťovni. V poistení Vám radi pomôžeme aj v prípade poistenia vlastného alebo cudzieho auta, nemusíte ho mať od nás.

NA OBJEDNÁVKU

ZSOLT ČERY
+421 905 787 576

Mnohokrát má klient špeciálne požiadavy čo sa týka auta. My sme taktiež náročný v tejto otázke. Najlepšie je však stále si vybrať auto, ktoré máme skladom. Je "dobre kúpené", už prihlásené a ihneď k odberu.

Avšak pokiaľ Ste si to “svoje” ešte stále nenašli alebo hľadáte niečo výnimočné alebo luxusné, veľmi radi Vám pomôžeme.

Auto na objednávku riešime na profesionálnej úrovni. Máme veľmi dobré vzťahy s veľkými autosalónmi v Nemecku. Dostanete len preverené auto, dovezie sa poistenou odťahovkou. Nedovážame však na objednávku staré autá, resp. autá do 10.000,- Eur. V prípade, že auto chcete hneď, do troch dní od prebratia zálohy sme ho schopný odovzdať s ŠPZ. Normálne to však trvá cca 1-2 týždne do odovzania samozrejme s prihlásením.

Auto na objednávku sa väčšinou rieši so zálohou od 30%. Naša provízia závisí od výšky zálohy.

Pokiaľ si želáte auto na objednávku, kontaktujte priamo majiteľa spoločnosti ZSOLTI CARS s.r.o., ktorý Vám všetko zabezpečí na profesionálnej úrovni.

©Copyright 2015 - Zsolti cars - All rights reserved.

Zsolti cars

Auto predaj | luxusne vozidla | Autobazár Zsolticars | www.zsolticars.sk